کلمات کلیدی
نویسنده: The once _ LER - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 97
نامه یک گوسفند به مادرش ...
[align=justify]ﻣﺎﺩﺭ ﻋﺰﯾﺰﺗﺮ ﺍﺯ ﺟﺎﻧﻢ،ﺑﻊ!
ﻭﻗﺘﯽ ﻣﺮﺍ ﺍﺯ ﮔﻠﻪ ﺟﺪﺍ ﮐﺮﺩﻧﺪ ﻓﮑﺮ ﻣﯽﮐﺮﺩﻡ ﮐﻪ ﻣﺮﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﻗﺼﺎﺏﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺳﭙﺮﺩ ﻭ ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﻟﯿﻞ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﺑﻮﺩﻡ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻫﻤﯿﻨﻄﻮﺭﯼ ﻫﻢ ﺷﺪ.
ﺣﺎﺝ ﺭﺣﯿﻢ ﻗﺼﺎﺏ ﻣﺮﺍ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺧﺮﯾﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﺮﺩ. ﺁﻥ ﺷﺐ ﺭﺍ ﻧﻤﯽﺩﺍﻧﯽ ﺗﺎ ﺻﺒﺞ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﺳﺤﺮ ﮐﺮﺩﻡ؛ ﻫﻤﻪﺍﺵ ﺧﻮﺍﺏ ﭼﺎﻗﻮ ﻣﯽﺩﯾﺪﻡ.
ﺻﺒﺢ ﻗﺼﺎﺏ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﺁﺏ ﺁﻭﺭﺩ؛ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ [size=1
نویسنده: HASTIJOON - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 91
قتل غمناک این دختر 16 ساله توسط مادرش! + عکس
این دختر 16 ساله توسط مادرش انقدر گرسنه ماند تا درگذشت. مارکیا بلکلی 16 ساله از نظر روانی اندکی مشکل داشت و هنگام مرگش تنها 40 پوند وزن داشت.به گزارش پارس ناز خویشاوندان او معتقدند مادرش به او گرسنگی داده است تا بمیرد. حالا این خانم 38 ساله به اتهام قتل دختر 16 ساله اش به دادگاه فراخوانده شده است.


دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[size=small]
گفته شده
نویسنده: haadi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 73
این دختر بزرگ هنوز شیر مادرش را می خورد!
resim
سازمان بهداشت جهانی به مادران توصیه می نماید تا شش ماهگی به کودکان فقط شیر بدهند و از شش ماهگی تا 2 سالگی از غذاهای کمکی استفاده نمایند.
[align=justify][size=small]فرزندی که پس از گذشت چندین سال هنوز از مادر شیر می خورد به طور قطع شیر مادر بهترین نوع تغذیه برای کودک شیر خوار است.اما دیده می شود گاهی فرزندان چندین سال گذشته از عمرشان همچنان به خوردن شیر مادر ادامه می دهن
نویسنده: P.M - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 23
با نوزادی که شیر مادرش را نمی خورد چه کار باید کرد؟
 
مهم‌ترین ویژگی شیر مادر آنتی‌بادی‌های موجود در بدن مادر است
 
[align=justify][size=medium] با نوزادی که شیر مادر خود را نمی خورد و میلی به انواع شیرخشک ندارد چه کار باید کرد؟ چطور باید او را سیر کنیم؟ خیلی‌ها برای پیدا کردن شیر مناسب برای نوزادشان به مشکل برمی‌خورند. پیشنهاد خیلی‌ها در چنین مواردی استفاده از شیر حیواناتی مانند گاو به جای شیر مادر  است. شما می‌توانید به نوزادتان شیر گاو بدهید اما  نباید فراموش کنید که جایگزین کردن شیر
نویسنده: P.M - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 46
نوزادسه ماهه جان مادرش را نجات داد
resimمادر ۳۶ ساله به نامholli چونگ در کشور انگلستان که به ویروس نادر میوکاردیت دچار شده و بر اثر آن دو بار با ایست قلبی مواجه شده بود، توسط نوزاد سه ماهه خویش از مرگ نجات یافته است.
گفتنی است؛ میو کاردیت نوعی عفونت ویروسی است که عضلات قلب را تحت تاثیر قرار می‌دهد و باعت نارسایی قلبی شدید و سکته قلبی و حتی مرگ می‌شود.
[size=medium]بررسی‌ها نشان می‌دهند، این مادر به دنبال سر
نویسنده: Samira - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 39
فاجعه فلج شدن یک ورزشکار زن زیبا در مقابل دیدگان پدر و مادرش
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 دختر اتریشی قهرمان 21 ساله رقابت های پرش ارتفاع در جریان تمرینات خود دچار حادثه شدیدی شد. این حادثه وقتی اتفاق افتاد که والدین این دختر شاهد تمرینات دخترشان بودند. بر اساس گفته آنها، کایرا ابتدا با سر فرود آمد و سپس بی حرکت روی زمین باقی ماند. او بلافاصله به بیمارستان منتقل و در آنجا مشخص شد مهره های گردن او دچار شکستگی شدید شده است.ساعت ها تلاش پزشکان برای درمان این دختر ورزشکار ثمری نداشت و کایر